CANDANAIR has aimed to be the best on Virtual Airlines Community with its own professional team and experienced pilots. We are operating on VATSIM platform and we would like to share our aviation hobby, flight activity with all pilots around the world.

Our goal is also to feel this hobby as real as it is and simulate the real operations, procedures, and information which is related to aviation without any commercial and financial interest.

Our staff have sufficient knowledge, skills and equipment and this never stops us to stay as we are, therefore  we are always learning more and more to follow the improvements on virtual airlines platform on VATSIM.

Since the establishment of CANDANAIR, we have showed many successes and our company vision and mission have been on a successful progress. This makes us to look at the future with confidence  and with your supports, we will keep the same line to reach our goals and let you to feel this passion together with CANDANAIR family…

 


 

Microsoft Flight Simulator ile , VATSIM çatısı altında, havacılık hobisini paylasmak üzere kurulmus, Reel yaşamda uçuş faaliyeti olmayan sanal bir havayolu oluşumudur. Candanair Va olarak amacımız ; VATSIM ortamında sanal havacılık tutkusunu olabildiğince gerçekçi yaşamak , ve yaşatmak , havacılık ile ilgili konularda bilgi paylaşımında bulunmak , herhangi bir ticari ve maddi çıkar olgusu gözetmeksizin havacılığı sevdirmektir.

Faaliyet gösterdiğimiz VATSIM ortamında, havacılık konusunda yeterli bilgi , beceri ve donanıma sahip mevcut kadromuzla birlikte ; her geçen gün emin adımlarla ilerleyen ve büyüyen , dünyanın her noktasında uçma becerisine haiz, kişilikleri, Havacılık bilgi ve donanımınları ile tüm dünya üzerinde örnek olarak gösterilecek, havacılığa gönül vermiş sanal pilotlarımızla Türk sanal hava sahasına yeni bir nefes kazandırmak sureti ile Ülke havacılığımıza hizmet etmeyi ve uluslararası platformda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflemiş bir oluşum olarak , havacılık alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri yakınen takip etmekte ve özellikle genç nesil arkadaşlarımıza ayrı bir önem vermekteyiz.

Kuruluşundan itibaren vizyon ve misyonu doğrultusunda önemli projeleri hayata geçiren ve birçok başarıya imzasını atan Candan Air Virtual Airlines ; pilot sayısındaki büyüklükle değil "imza attığı başarıların büyüklüğü" ile adından söz ettiren elit bir sanal hava yolu şirketi olarak, havacılığa sevdalı yürekler eşliğinde geleceğe güvenle kanat açmaya devam etmekte olup sevgi , bilgi ve paylaşımlar sayesinde aynı çizgisinde daha büyük hedeflere yürümeye devam edecektir.